У Мережу потрапила інформація про те, що український президент Володимир Зеленський мав честь виступити перед лідерами європейських країн у Вашингтоні. Він розповів кілька історій в музеї Голокосту.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Главком»

Гарант України поділився трагічною історією про те, які жахи його родина пережила під час Голокосту. За його словами, німецькі окупанти вбили трьох братів його дідуся і всіх його рідних.

Він також приділив особливу увагу на 1 вересня, так як в цей день відбулася страхітлива історична подія. У цей день 82 роки тому почалася Друга світова війна.

За словами Володимира Зеленського, 1 вересня – це день з неймовірними історичними наслідками. Друга світова війна, на думку гаранта України, була викликана ненавистю і жорстокістю, такою, як нацизм.

Крім цього, шостий президент України вирішив нагадати, що мільйони європейців також стали жертвами Голокосту. 6 мільйонів євреїв з Європи пішло з життя за часів Голокосту. Володимир Зеленський сказав, що серед цих 6 мільйонів жертв кожна четверта людина була українцем.

Потрібно зауважити, що Володимир Зеленський розповів одну, особливо сумну історію тих часів. Він розповів про чотирьох братів та їхніх родин, яких розстріляли нацисти під час окупації України.

За словами президента, четвертий брат брав участь у війні, після чого через 4 роки приїхав додому. Через 2 роки він став батьком, через 31 рік став онуком, а через 40 років онук цієї людини, тобто, Володимир Зеленський, зайняв пост глави України.

Президент України акцентував увагу на тому, що в українського народу не може бути нацизму в крові і в душі, так як це народ, який пережив жах на своїй землі, цей жах – Бабин Яр.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський показав, як з дружиною прилетів до Вашингтона.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", президент України Володимир Зеленський розповів, що тепер буде новий офіційний вихідний день.