Російську збірну з волейболу освистали на порожньому стадіоні.

На Олімпійських Іграх в Токіо стався черговий конфуз з російською збірною з волейболу. Під час їхнього матчу зі збірною Бразилії дівчат освистали на порожньому стадіоні. Інцидент трапився у чвертьфіналі на волейбольній арені "Аріаке" в Токіо.

Через коронавірусні обмеження всі змагання проходять без глядачів. На стадіоні може бути присутня тільки офіційна делегація.

Кілька співробітників збірної Бразилії отримали місця в перших рядах і у вирішальному сеті супроводжували подачі росіянок свистом і гулом. Зазначимо, що за правилами офіційним особам, присутнім на ОІ-2020, дозволяється лише плескати.

Матч завершився поразкою російської збірної з рахунком 1:3. І це незважаючи на те, що в першому сеті російська збірна здобула перемогу. Але навіть це не дало їм жодних переваг і вони програли цей матч. А ось Бразилія проходить далі.

У півфіналі Бразилія битиметься з Південною Кореєю. Другий півфінал: Сербія-США. Для російської збірної з волейболу Олімпіада підійшла до кінця.

Зазначимо, раніше золото для України здобув чинний нардеп Верховної Ради Жан Беленюк. Він переміг свого суперника в греко-римській боротьбі. Після того, як було оголошено про те, що він взяв золоту медаль Беленюк разом з українським прапором станцював гопак.

Але російські пропагандисти і тут побачили, що це був москальський присід і вже розкритикували дії борця. Ольга Скабєєва під час свого виступу не один раз звернула увагу на колір шкіри Жана. Для неї, до слова, це цілком нормально так некоректно поводитися.

Раніше Hyser писав про те, що український фехтувальник виграв медаль на Іграх у Токіо.

Також писали, що Дар'я Білодід після перемоги на Олімпійських іграх бере паузу в спортивній кар'єрі.

Нагадаємо, що учасників Олімпіади засікли з горілкою та кальяном.