У Зеленського заявили, що з ядерною зброєю Україна могла б шантажувати весь світ

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що перший президент України Леонід Кравчук припустився помилки при підписанні Будапештського меморандуму. Він вважає, що якби країна зберегла ядерну зброю, то і відносини на міжнародній арені були зовсім іншими. Свою думку народний обранець висловив в інтерв'ю телеканалу "Україна 24".

Давид Арахамія назвав підписання Меморандуму "фатальною помилкою" Леоніда Кравчука. Він зазначив, що Україна не повинна була відмовлятися від ядерної зброї і зараз українці успадковують цю велику помилку. Народний депутат заявив, що навіть якби держава була не в змозі повною мірою обслуговувати ядерну зброю, то її можна було б скоротити і залишити хоча б який-небудь ядерний потенціал.

Арахамія зазначив, що будь Україна ядерною державою, то інші країни зовсім по іншому вели діалог і домовлялися з нами. Крім того, керівник президентської фракції підкреслив, що з ядерною зброєю Україна могла б "шантажувати весь світ".

"Ми могли б шантажувати весь світ, і нам би давали гроші на обслуговування, як зараз це відбувається в багатьох інших країнах", - заявив політичний діяч.

Варто відзначити, що в той самий час Росія готується до можливої ядерної війни. Днями стало відомо, що в РФ стартувала робота над так званим "літаком судного дня". Літак дозволить евакуювати вище керівництво країни в разі військових дій і може використовуватися як командний пункт для управління військами з повітря. Повітряне судно модернізують для довготривалих перельотів, а також додадуть можливість дозаправки в повітрі. Передбачається, що цей літак супроводжуватимуть винищувачі.

Раніше портал Hyser повідомляв, що глава держави Володимир Зеленський призначив собі нового прессекретаря: що про нього відомо.

Також наш портал інформував, що спливли подробиці зустрічі Володимира Зеленського з Ангелою Меркель.

Нагадаємо, що у Зеленського планують масову депортацію росіян.