Синоптик Віра Балабух попередила всіх українців про те, що новий приплив дуже спекотної погоди на території країни - неминучий. За її словами, все відбувається не самим несприятливим чином.

Про це повідомляє портал "Уніан"

Віра Балабух, завідуюча відділом прикладної метеорології України, повідомила, що ще з 1990 року по всій території України спостерігається стабільне підвищення температури. З кожним разом на території країни українці будуть відчувати значне підвищення температури до позначки в понад 35 градусів.

За словами Віри Балабух, ще з минулого століття, а саме, з 1990 року, в Україні можна спостерігати стрімке підвищення температури. Вона пояснила, що останні 35 років є надзвичайно спекотними для України.

Це означає те, що на території України відбувається кліматична зміна. Ці зміни торкнулися не тільки нашої країни, а й планети, в цілому.

Крім цього, вона акцентувала увагу на тому, що хвилі спеки в Україні будуть ще частіше. А це означать те, що потрібно готуватися до нового напливу дуже високої температури.

Віра Балабух також розповіла про те, що подальше аномальне зростання температури буде продовжуватися. Підвищення температури буде все вище і частіше, і українців чекають нові рекордні температури.

Фахівець вважає, що всі ці зміни пов'язані з людством, особливо через викид парникових газів в навколишнє середовище. На її думку, все відбувається за найгіршим сценарієм, парниковий ефект стає все сильніше і сильніше, що супроводжує підвищення температури по всій планеті.

Хоча днями в Україні були великі дощі, не варто особливо розслаблятися, адже скоро вони закінчаться, і на зміну прийде дуже спекотна погода.

Відомо, що вчора в Києві, 19 липня, випала величезна кількість опадів. Буквально за пару годин випала тижнева норма, що викликало потопи в багатьох районах столиці. Навіть деякі станції метро були закриті через те, що їх залило дощовою водою.

Нагадаємо, що синоптики розповіли про те, що в Україну прийде похолодання.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українців попередили, що прийдуть нові зливи.

Популярні новини зараз

Обов‘язкова вакцинація в Україні. Міністр Ляшко зробив важливу заяву

Стосується всіх жінок. Українок порадують солідними надбавками до пенсій. Названо умови

Змусять платити вдвічі більше. Стало відомо, кого в Україні «доб‘ють» цінами за газ

Планував напад з 10 класу. У мережі показали стрілка із Пермського університету

Показати ще

Також портал "Hyser" писав, що у мережі показали відео, як затопило Київ.