На Азовському морі сталася чергова НП.

На узбережжі Азовського моря сталася чергова надзвичайна подія. Там у води потрапила токсична фарба, які раніше використовували для фарбування пірсу. Як повідомив в соцмережі депутат міської ради, голова фракції "Сила людей «Максим Бородін, роботи за допомогою фарбувального пістолета виконували представники підрядника»Метінвест-Промсервіс".

В результаті це призвело до того, що залишилася фарба прибилася до берега разом із загиблими мальками риб. На це стали масово скаржитися відпочиваючі. Тільки після цього на місце перебували представники екологічної інспекції. За допомогою спеціальних інструментів вони взяли проби фарби, щоб визначити її рівень токсичності і проби води, щоб зрозуміти ступінь зараження.

Однак на самій банці з фарбою, яку використовували підрядники, чітко зазначено, що вона небезпечна для акватичного середовища. Тому виникає питання, к4ак взагалі її могли використовувати і як вона могла потрапити у воду і привести до такої катастрофи.

Тепер у цьому питанні належить розібратися представникам правоохоронних органів. Тому що такими діями компанія завдала відчутної шкоди природі. За таке передбачена кримінальна відповідальність і якщо вина компанії буде доведена в суді, то їй доведеться відповідати. У будь-якому випадку Азовському морю знову завдано збитків і це вже не в перший раз. Екологічна інспекція намагається боротися з подібними ситуаціями, але не завжди це виходить.

Раніше Hyser писав про те, що експерти попередили про небезпеку на Азовських пляжах.

Також писали, що на українському курорті на дитину напала змія.

Нагадаємо, що на одеських пляжах навала жуків.