У мережі показали, що підземні переходи в столиці можуть становити небезпеку для звичайних пішоходів

Ранок, у понеділок, 12 липня, в підземному переході однієї з столичний станцій метро відвалився шматок стелі. Про цей інцидент повідомляє Telegram-канал "Київ Оперативний".

Так, очевидці розповіли, що в понеділок, приблизно о 5 годині ранку, в підземному переході станції метро "Героїв Дніпра" обсипався шматок стелі. На щастя, в результаті інциденту ніхто не постраждав.

Користувачі Мережі в коментарях відзначили, що над даним підземним переходом проходять шляхи, по яких рухаються трамваї. При цьому в подібних підземних переходах шматки стелі відвалюються приблизно один або два рази на місяць, а підземні переходи на Героїв Дніпра знаходяться в жалюгідному стані.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Камчатці сталася аварія літака, на борту якого перебувало кілька десятків людей. У призначений час екіпаж літака не вийшов на зв'язок, в результаті чого було визначено, що літак міг зазнати аварії.

У зв'язку з цим в Міністерстві надзвичайних ситуацій оголосили про початок пошуку зниклого АН-26 над морем і сушею. На борту літака перебувало 22 людини, дві з яких — малолітні діти. Крім того, на борту були присутні 6 членів екіпажу.

Біля узбережжя Камчатки рятувальники зафіксували слабкий радіосигнал, який може бути створений аварійним радіобуєм зниклого судна. Передбачається, що літак зазнав аварії через помилку техніки, пілота або погану видимість.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у столиці сталася смертельна ДТП за участю 10 автомобілів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що близько сотні населених пунктів в Одеській області залишилися без світла.

Також "Hyser" писав, що ще один район Криму став жертвою масштабних злив.