Віра Брежнєва поділилася з шанувальниками новим відеороликом. Артистка похвалилася стрункою фігурою в шовковій сукні.

Стартував сезон лаванди, і багато дівчат поспішили в лавандові поля, щоб зробити ефектні фото і відео. Наслідувала їхній приклад і Віра Брежнєва. Відома співачка разом зі своїм чоловіком Костянтином Меладзе зараз відпочиває в Італії. Саме там артистка знайшла мальовниче поле лаванди, в якому влаштувала собі фотосесію і відеозйомку. Судячи з позначки в соцмережі, автором відео за участю зірки став її чоловік.

Для прогулянки по лавандовому полю Віра вибрала шовкову сукню жовтого кольору. Літній наряд на тонких бретелях і з відкритою спиною підкреслював струнку фігуру екс-учасниці групи «ВІА Гра». Своє довге біляве волосся Брежнєва залишила розпущеним.

«You are so golden..",- підписала серію фотографій у своєму мікроблозі Віра.

«It’s wonderful..» ,- поділилася своїми враженнями від лавандового поля Віра.

Численні шанувальники обсипали виконавицю компліментами, зазначивши, що вона чудово виглядає і вибрала дуже мальовниче місце для прогулянки.

Нагадаємо, Брежнєва одружена з Костянтином Меладзе. Весілля співачки і композитора відбулася теж в Італії. У цій країні подружжя відпочиває щороку. Приїжджають на сімейний відпочинок в Італію також мама і сестри Віри зі своїми дітьми.

Як повідомлялося раніше, у мережі з'явилося рідкісне фото сина Костянтина Меладзе. Хлопчик страждає важким захворюванням.

Hyser також писав, що Валерій Меладзе прокоментував особисте життя свого брата Костянтина.