Син Софії Ротару Руслан Євдокименко відкрив таємниці закулісся. Він показав, що твориться за лаштунками шоу, коли його мама виступає на сцені.

В останні кілька років Софія Ротару рідко дає концерти. У легендарної виконавиці, якій вже 73 роки, з'явилися проблеми зі здоров'ям – пустує тиск. Тому Софія Михайлівна скоротила свою концертну діяльність до мінімуму. За останні роки Ротару співала тільки в "Пісні року", а в інших масштабних концертах не брала участь.

Сольні виступи артистки її фанатам також не світять. Виняток Софія Михайлівна робить тільки для дуже заможних замовників, і то дуже рідко.

Однак днями Софія Михайлівна все ж вийшла на сцену. Де і за яких обставин це сталося, поки невідомо. Однак її син Руслан Євдокименко показав, що відбувається за лаштунками, коли його легендарна мама співає на сцені.

У сторіс свого мікроблогу Руслан опублікував фото, на якому зображений тонометр. Спочатку шанувальники подумали, що проблеми зі здоров'ям виникли у Софії Михайлівни, проте звернувши увагу на підпис до знімка і на те, що на фото зображена все-таки чоловіча рука, вони прийшли до висновку, що на цей раз тиск «скакав» не у Софії Михайлівни, а у її сина. Показання на тонометрі такі: тиск 193/111, пульс 131 удар в хвилину. Це занадто високі показання. Схоже, Руслан дуже хвилюється, коли його мама виступає на сцені.

"Коли ти на сцені», - підписав фото Руслан, зазначивши на ньому свою маму і додавши емоджі у вигляді серця.

Як повідомлялося раніше, внучка Софії Ротару Соня Євдокименко прогулялася по Києву в мікротопі. Зовсім сором втратила!

Hyser також писав, що сестра Софії Ротару Ауріка здивувала шанувальників своїм виглядом на відпочинку. Співачка помітно помолодшала.