Лікар перерахувала симптоми, які можуть сигналізувати про наявність в організмі паразитів

Непрохані гості в організмі людини у вигляді паразитів дуже небезпечні, оскільки чинять негативний вплив на стан здоров'я, зокрема послаблюють імунітет і порушують травлення. Медик Катерина Григор'єва на своїй сторінці Instagram розповіла про основні симптоми, які можуть сигналізувати про паразитоз.

Попереджати про наявність паразитів в організмі може цілий ряд симптомів, які на перший погляд можна сплутати з іншими проблемами з організмом. Так, паразитоз може супроводжуватися спастичними болями в кишечнику, епізодичні прояви алергії, дефіцитом вітамінів, мікроелементів і нутрієнтів.
Крім того, серед симптомів такі поширені як головні болі і нудота, які легко сплутати з іншими хворобами або зовсім не надати особливого значення.

Катерина Григор'єва зазначає, що запідозривши у себе паразитів найголовніше не хвилюватися, оскільки стрес тільки погіршить ситуацію. За словами медика паразити живуть в кожному організмі, але вони не можуть завдати будь-якої шкоди, якщо у людини здоровий організм.

Самостійно діагностувати паразитоз практично неможливо, тому помітивши ознаки, що в організмі можуть бути не звані гості, необхідно негайно звернутися до фахівця. Лікар проведе огляд і визначить паразитоз чи це насправді та призначить лікування.

Раніше портал Hyser повідомляв, що лікарі назвали літні ягоди, які ефективно знижують артеріальний тиск.

Також наш портал інформував, що експерти розкрили секрет, як можна уникнути старіння і продовжити життя мінімум на 10 років.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, як болить шлунок при розвитку злоякісної пухлини.