Наприкінці червня синові поп-короля російської естради Філіпа Кіркорова виповнилося 9 років. З нагоди важливої дати зірковий батько влаштував для Мартіна розкішну вечірку, а потім в компанії іменинника і його сестри Алли-Вікторії полетів на відпочинок за кордон.

Філіп Кіркоров разом зі спадкоємцями прибув до Греції, де вони зустрілися з родичами. Так, в мікроблозі артиста з'явилися зворушливі фото, на яких він позує разом з сином і дочкою, а також своїми тіткою і дядьком.

"Найдорогоцінніший час - це відпочинок з сім'єю. Кіркорови в зборі!У Греції до нас приєдналися тітка Марі і дядько Харі. Яке ж це щастя, що вони знову зі мною» - заявив одіозний російський хітмейкер.

Також він зізнався, що з роками усвідомив, що в цьому світі немає нікого ближче рідних людей і потрібно насолоджуватися кожною хвилиною, проведеною в їх компанії.

У коментарях до посту фоловери артиста побажали йому і його близьким гарного відпочинку, а також відзначили, що діти з кожним роком все більше стають схожими на нього: "Які гарні😍 гарного відпочинку🙌", " Давно не бачила Вашу тітку Марі!) Відмінного відпочинку вам!", "Дружна, красива сім'я! Дуже раді, що ви щасливі! 😍".

Як відомо, тітка Марі допомагала Філіппу виховувати дітей, Коли ті були зовсім маленькими. В одному з интерьвью росЗМІ вона розповіла, що у спадкоємців зоряного сімейства з ранніх років проявлявся "кіркоровський" характер і кричати на них не можна ні в якому разі.

При цьому саме знаменитий ТАТО прийняв рішення про те, щоб його діти ходили в дитячий сад, щоб соціалізуватися і вчитися спілкуванню з оточуючими людьми.

Раніше "Hyser" писав про те, що Філіп Кіркоров показав спільне фото з Регіною Тодоренко і заговорив про сина.

Також наш портал розповів про те, що Філіп Кіркоров роздягнувся перед камерою і зробив важливу заяву для публіки.

Нагадуємо, що мережу розсмішив Філіп Кіркоров в дивному одязі і з пуделем в руках.