У Росії продовжують стрімко зростати показники смертності від коронавірусу.

Так, вже кілька днів поспіль фіксується рекорд смертей від COVID - 19 в країні з початку пандемії. Зокрема, з 30 червня по 1 липня внаслідок ускладнень від коронавірусу померли 672 людини. Про це пише "Українська правда".


В цілому зростає не тільки статистика смертності, а й захворюваність COVID-19, причому у всіх регіонах Росії. У зв'язку з цим, епідеміологічна ситуація в країні залишається як і раніше напруженою і вже в 18-ти регіонах захворюваність інфекцією перевищує середньоросійський показник.

Примітно, що зростання числа хворих коронавірусом почало фіксуватися з 8 червня. Фахівці припускають, що це може бути частково пов'язано з дощовою прохолодною погодою. Також головну роль в цьому всьому могло зіграти недостатнє дотримання карантинних заходів.

Фото: Укрінформ

Медики вважають, що в даній ситуації зупинити підйом захворюваності може тільки вакцинація. Так, найближчим часом хочуть прищепити не менше 35 млн осіб. Однак проблема в тому, що хвалена російська вакцина "Супутник V" не користується попитом навіть серед росіян.

До того ж як показують деякі дослідження, векторні вакцини, такі як "Супутник V", не так ефективні проти нового індійського штаму. Але, навіть незважаючи на це лідер ОПЗЖ, який за сумісництвом є кумом Володимира Путіна, вже не раз заявляв про те, що Україна просто зобов'язана прийняти російську вакцину "Супутник V" з рук наших російських сусідів.

Він запевняв, що цю "рятівну суміш" нам дадуть безкоштовно. Головне - це згода української влади. А там вже якось цей процес організують. Але, як бачимо, щось розрекламована вакцина не особливо допомагає в боротьбі з ковідом...

Раніше "Hyser" писав про те, що Київ ризикує повернутися в "червону" зону карантину.

Також наш портал повідомляв, що стало відомо, як захиститися від небезпечного штаму "Дельта".

Нагадуємо, що ВОЗ готує світ до нової нищівної хвилі ковіда.