Співачка МакЅим захворіла на пневмонію і знаходиться в комі. До погіршення стану виконавиці призвело загострення хронічного захворювання.

Співачка МакЅим (справжнє ім'я Марина Максимова, - прим. Ред. ) була госпіталізована в одну з московських клінік. У зірки діагностували пневмонію, проте її тест на коронавірус негативний. Артистка перебуває у важкому стані, її легені вражені на 75%. Через це лікарі ввели виконавицю в штучну кому і підключили до апарату ШВЛ. Ситуацію прокоментувала менеджер зірки Яна Богушевська, зазначивши, що лікарі оцінюють стан артистки як «вкрай важкий».

Повідомляється, що стан МакЅим погіршується не тільки через сильне ураження легенів, але і через хронічне захворювання, яке протікало безсимптомно. Російські ЗМІ пишуть, що у виконавиці серйозні проблеми з печінкою, лікарі підозрюють гепатит С або цироз.

Відзначимо, що раніше в інтерв'ю Борису Корчевникову Максимова зізнавалася, що в її житті був період, коли вона зловживала алкоголем. Згубна звичка могла підірвати здоров'я артистки і викликати хронічну хворобу печінки.

Нагадаємо, що останнім часом МакЅим переслідують проблеми зі здоров'ям. У 2019-му році співачка потрапила в ДТП. Хоча серйозних ушкоджень зірка тоді не отримала, з наслідками аварії артистка боролася дуже довго. Через численні гематом в організмі Марини почався сильний запальний процес. Крім того, у співачки почалися проблеми з судинами і з пам'яттю. Більше року артистка відновлювалася і проходила реабілітацію. МакЅим навіть думала про завершення кар'єри, але обмежилася безстроковою відпусткою. Тільки недавно зірка повернулася на сцену. І ось, знову опинилася в лікарні.

Фанати виконавиці у всьому світі бажають їй якнайшвидшого одужання і моляться за її здоров'я.

Як повідомлялося раніше, стан співачки МакЅим погіршився. Зірку ввели в кому.

Hyser також писав, що лікарі прокоментували стан співачки МакЅим. Як почувається виконавиця і які прогнози?