Лікарі розповіли, які продукти краще не вживати разом з алкоголем

Алкогольні напої самі по собі не несуть користі для людського організму, а в поєднанні з деякими продуктами можуть серйозно нашкодити. Так, лікарі назвали продукти, які не можна вживати з алкоголем. Про це пише rbc.

Фахівці попереджають, що одним з найнебезпечніших продуктів в поєднанні з алкоголем є шоколад. Така комбінація продуктів завдає удару по підшлунковій залозі і може викликати панкреатит.

Багато людей люблять додавати в каву кілька крапель коньяку, проте така комбінація також несе велику небезпеку. Алкоголь розширює судини, а кофеїн звужує. Як результат людина може страждати тахікардією. Ще більш небезпечно поєднувати з алкогольними напоями енергетики. Таке поєднання загрожує гіпертонією або навіть інсультом.

Лікарі відзначають, що маринована їжа не підходить в якості закуски під час прийому алкоголю. Ця їжа в поєднанні зі спиртним збільшує навантаження на печінку і нирки, а також провокує зневоднення організму. Небезпечною закускою є і смажене м'ясо. Цей продукт містить багато жиру, що збільшує навантаження на печінку, шлунок і жовчний міхур. А під час прийому алкоголю печінка і так працює над тим, щоб виводити токсини.

Також слід відмовитися від гострих закусок, оскільки спеції викликають сильний приплив крові до кишечника і роздратування його слизової оболонки. В кінцевому підсумку це може закінчитися хімічним опіком стравоходу або шлунка.

Ну і головне табу: не заважати алкоголь з іншими алкогольними напоями. Вживання різних напоїв може привести до інтоксикації, а також спровокувати проблеми з печінкою і серцем.

Раніше портал Hyser повідомляв, що лікарі назвали літні ягоди, які ефективно знижують артеріальний тиск.

Також наш портал інформував, що експерти розкрили секрет, як можна уникнути старіння і продовжити життя мінімум на 10 років.

Нагадаємо, що медики назвали популярний суп, який шкодить шлунку.