У мережі показали наслідки сильних злив у Ялті.

Минулого тижня в місті пройшли рясні опади, через які Ялту буквально затопило і більше сотні вулиць були пошкоджені. На цей рахунок висловилася голова окупаційної "адміністрації Ялти" Яніна Павленко в Facebook, пише "Українська правда".


Вона уточнила, що серйозно постраждало 117 вулиць, які тепер потребують капітального ремонту та реконструкції. Також постраждали і деякі споруди, серед яких вісім дитячих садків, п'ять шкіл і один дитячий центр творчості. Однак вихід є.

За словами Павленка, відновлювати вулиці допомагатиме величезна кількість військовослужбовців Росії.


До слова, місто Керч і кілька сіл в окупованому Росією Криму підтопило через рясні опади 17 червня. Так званий голова окупаційної адміністрації окупованого Росією Криму оглянув місто на човні, після чого було прийнято рішення ввести в Криму режим "надзвичайної ситуації".

Адже крім усього перерахованого вище, повінь в Криму мала й інші наслідки. Аксьонов розповів, що через потоп загинула людина 1995 року народження. Наскільки відомо, його просто віднесло потоком води.

18 червня вже в Ялті спостерігалася велика кількість опадів, через які в місті теж ввели режим надзвичайної ситуації. Зокрема, була організована евакуація жителів, а також був оголошений збір одягу та взуття для постраждалих від підтоплень, розгорнуто три пункти обігріву.

Раніше "Hyser" писав про те, що турагент з РФ показала, як радіє потопу в Ялті, за що користувачі Мережі її засудили.

Також наш портал повідомляв, що у Ялті через повені 70 крокодилів опинилися на волі.

Нагадуємо, що в Одесі Чорне море позеленіло, тому туди поки краще не їхати.