У Польщі формуються все більш вигідні умови для українських громадян

Українці протягом вже довгого часу їздять працювати у Польщі, однак з часом умови роботи там для українців стають тільки вигіднішими. До прикладу, найвигідніша вакансія для заробітчан в Польщі-водій. Залежно від умов, дохід на місяць там може перевищувати 70 тисяч гривень. Про це свідчать дані з кадрового порталу "work.ua".

Так, наприклад, водієві, який повинен возити товари з Польщі в інші країни Євросоюзу, пропонуються наступні умови: офіційне працевлаштування з безстроковим контрактом і соціальними гарантіями, оплата від 1860 до 2077 Євро в місяць, оплачуване стажування для водіїв без досвіду і, нарешті, маршрути відправки вантажів з Європи в Скандинавію.

Крім того, водій може працювати як в одиночному, так і в подвійних екіпажах, надаються машини, що відповідають екологічним стандартам Євро 6 з сучасного гаража, при тому що автомобілі проходять сервісне обслуговування.

Найчастіше, вимоги до водіїв полягають в наявності водійських прав категорії СЕ і досвід роботи від трьох місяців.

При цьому кандидатів супроводжують від заповнення анкети до виїзду на працевлаштування, також надається попередній інструктаж.

Іншим важливим моментом для заробітчан є те, що наступного року мінімальну зарплату в Польщі підвищать на 1,5 тисячі гривень до 21,44 тисяч гривень. Це, на тлі мінімальної зарплати в Україні в розмірі 6 тисяч гривень, виглядає на порядок солідніше.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що українцям сказали приготуватися до істотного подорожчання комуналки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що український уряд у 2022 році планує підняти середню зарплату.

Також "Hyser" писав, що стало відомо, коли в Україні підвищиться мінімальна зарплата.